ŚWIĄTECZNE PODARUNKI PDF Drukuj Email
czwartek, 25 marca 2021 20:11

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Szkolne Koło Wolontariatu „My dla Innych” oraz Przedszkolny Wolontariat „Małe Serca - Wielki Dar” przygotowali drobne upominki dla podopiecznych zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej nr 1 z Wadowic oraz „Aniołów na Górce” ze Spytkowic.

W zachowaniu reżimu sanitarnego wolontariuszki z klasy ósmej: Roksana Bartuś, Maria Dębska, Dominika Matura, Kamila Kubarska, Anna Jasińska, Martyna Bałys, Marcelina Zyguła przygotowywały z wielkim zaangażowaniem podarunki. Były to tym razem wielkanocne zajączki. Wykonaliśmy 130 upominków. Pięknie przyozdobione zajączki przekazano opiekunom obydwóch domów.

Przez ten drobny gest, chcieliśmy pokazać ludziom starszym, że pomimo pandemii nie zapomnieliśmy o nich. Mamy nadzieję, że w kolejne święta będziemy już mogli się spotkać na żywo, jak to wcześniej było!

Otrzymaliśmy wiadomość od mieszkańców DPS-u, iż nasze upominki bardzo im się podobały i wywołały wzruszenie! Jako podziękowanie nasze Koło również dostało mały prezencik - wiosenne gąski ze sklejki drewnianej wraz ze świątecznymi życzeniami. Dziękujemy bardzo!

Agata Flaga